Shavkat Mirziyoyev Nursulton Nazarboyev bilan telefon orqali muloqot qildi
2020-05-08 8781Oʻzbekiston Respublikasi Prezidenti Shavkat Mirziyoyev 2020-yil 8-may kuni Qozogʻiston Respublikasining Birinchi Prezidenti – Elboshi Nursulton Nazarboyev bilan telefon orqali muloqot qildi
Ўзбекистон Президенти экспорт фаолиятини қўллаб-қувватлаш чора-тадбирлари тўғрисидаги қарорга имзо чекди
503Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев 2020 йил 7 май куни “Экспорт фаолиятини янада қўллаб-қувватлаш чора-тадбирлари тўғрисида”ги қарорга имзо чекди.
O‘zbekiston Prezidenti karantin qoidalariga to‘liq amal qilish kerakligini ta’kidladi
2020-05-08 7199O‘zbekiston Prezident Shavkat Mirziyoyev 2020-yil 7-may kuni o‘tkazilgan videoselektor yig‘ilishi boshida koronavirus pandemiyasiga qarshi kurash borasida mamlakatimizda amalga oshirilayotgan ishlarga alohida to‘xtalib o‘tdi
O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti Rossiya Federatsiyasi Prezidenti bilan telefon orqali muloqot qildi
2020-05-07 7070O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti Shavkat Mirziyoyev 2020-yil 7-may kuni Rossiya Federatsiyasi Prezidenti Vladimir Putin bilan telefon orqali muloqot qildi
Shavkat Mirziyoyev Eron Prezidenti bilan telefon orqali muloqot qildi
2020-05-06 7722O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti Shavkat Mirziyoyev 2020-yil 6-may kuni Eron Islom Respublikasi Prezidenti Hasan Ruhoniy bilan telefon orqali muloqot qildi
O‘zbekiston va Turkmaniston Prezidentlari telefon orqali muloqot qildilar
2020-05-06 61912020-yil 6-may kuni O‘zbekiston Prezidenti Shavkat Mirziyoyev va Turkmaniston Prezidenti Gurbanguli Berdimuhamedovning telefon orqali muloqoti bo‘lib o‘tdi
Shavkat Mirziyoyev: suv toshqini biz uchun achchiq saboq bo‘ldi
546O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti Shavkat Mirziyoyev 5-may kuni videoselektor yig‘ilishi avvalida koronavirus infeksiyasiga qarshi kurash doirasida mamlakatimizda amalga oshirilayotgan ishlarga hamda Buxoro va Sirdaryo viloyatlarida yuz bergan favqulodda hodisalarga yana bir bor alohida to‘xtalib o‘tdi.
Shavkat Mirziyoyev: xalqimizning olijanob fazilatlari bugun yanada kuchliroq jo‘sh urmoqda
2020-04-23 8163O‘zbekiston Prezidenti Shavkat Mirziyoyev 2020-yil 22-aprel kuni global inqiroz va pandemiya sharoitida mamlakatimiz aholisi bandligi masalalariga bag‘ishlangan videoselektor yig‘ilishi avvalida koronavirus infeksiyasiga qarshi kurash doirasida yurtimizda amalga oshirilayotgan ishlarga yana bir bor alohida to‘xtalib o‘tdi
O‘zbekiston Prezidentining Yevropa kengashi Prezidenti bilan telefon orqali muloqoti bo‘lib o‘tdi
2020-04-20 6854O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti Shavkat Mirziyoyev 2020-yil 20-aprel kuni Yevropa kengashi Prezidenti Sharl Mishel bilan telefon orqali muloqot qildi